Strona główna»Powerlux System Plus

Powerlux System Plus

POWERLUX SYSTEM PLUS – SYSTEM BEZPRZEWODOWEJ WSPÓŁPRACY Z LAMPAMI STUDYJNYMI

System Plus oznacza wbudowanie bezprzewodowego odbiornika radiowego pracującego w częstotliwości 2,4 Ghz, który pozwala na zdalną regulację mocy błysku oraz włączanie wyłączanie lampy modelującej w odległości do 100m. Zdalne sterowanie oraz wyzwalanie obsługuje pilot / wyzwalacz Powerlux 801TX – dostępny oddzielnie a samą funkcję wyzwalania zapewni opcjonalne urządzenie Powerlux 816TX. Każda z lamp w systemie plus może pracować w jednej z 4 grup A,B,C lub D oraz na jednym spośród szesnastu dostępnych kanałów. W przypadku symetrycznego rozłożenia lamp, np. przy fotografii produktowej można do jednej grupy przypisać kilka lamp, dzięki czemu szybciej zmienimy ich wspólne parametry ustawień.

Wspomnianym pilotem można natomiast niezależnie regulować moc błysku każdej z 4 grup lamp A, B, C oraz D.

Funkcja zdalnego, bezprzewodowego sterowania umożliwia użytkownikom szybki dostęp do regulacji parametrami błysku z poziomu aparatu. Wyzwalacz z przyciskami sterującymi montowany jest na stopce aparatu. Od teraz wystarczy odpowiednio rozmieścić lampy i dopasować moc błysku porównując testowe zdjęcia, nie odrywając się od aparatu.

Jest to szczególnie wygodna funkcja dla źródeł światła umiejscowionych w ciężko dostępnych miejscach jak oświetlenie górne, doświetlenie tła itp. Należy także zwrócić uwagę na fakt że System Plus pracuje z różnymi modelami lamp tj. VL-Plus, VLP-Plus, VE-Plus, VC-Plus, VCLR-Plus, Visico 4 oraz T1000.

Dzięki temu Klient końcowy może złożyć swój zestaw studyjny bazując na wspomnianych modelach lamp, natomiast ich sterowanie oraz wyzwalanie będzie odbywało się z jednego wyzwalacza / pilota.

System Plus to także nowa rozwinięta funkcja pracy fotoceli tzw. Pre-Flash czyli pomijanie przedbłysków pomiarowych. Rozwinięta funkcja obsługuje pracę od 1 do 7 błysku oraz posiada tryb automatyczny, wykrywający przedbłyski Pre-Flash i aktywujący synchronizację błysku do właściwego błysku głównego, pochodzącego z lampy zewnętrznej / wewnętrznej aparatu.

W systemie plus pracuje także lampa światła ciągłego Led T1000 w której za pomocą Pilota 816TX możemy zdalnie regulować moc diody Led w zakresie od 1 do 6 z dokładnością do 1 przesłony oraz wyłączać / włączać diodę LED w celu jej oszczędzania, np. w trakcie zrzucania zarejestrowanego materiału z karty na komputer.  W trybie tym lampa pozostaje włączona wraz z wentylatorem. 

System Plus funkcje systemu

icon_flash_splus

Wbudowany bezprzewodowy sterownik / wyzwalacz pracujący w 16 kanałach na częstotliwości 2.4 Ghz, zapewniający zasięg pracy do 100 metrów.

Obsługiwane parametry:

  • synchronizacja błysku
  • regulacja energii błysku
  • włączanie / wyłączanie lampy modelującej
  • niezależna praca z 4 grupami lamp – regulacja / obsługa lampy modelującej

Na System-Plus składają się następujące funkcje lamp:

  • wbudowany bezprzewodowy odbiornik synchronizacyjny
  • wbudowany odbiornik sterownika parametrami lampy
  • zaawansowany tryb preflash z synchronizacją od 1 do 7 błysku oraz trybem automatycznym

Wbudowany Wyzwalacz

icon_flash_splus_triger

Zdalny, bezprzewodowy wyzwalacz pracujący w 16 kanałach na częstotliwości 2.4 Ghz, zapewniający zasięg pracy do 100 metrów. Każdy z wbudowanych w lampy wyzwalaczy pozwala na pracę w wybranej grupie z dostępnych 4 grup pracy: A, B, C lub D.

Wbudowany Sterownik

icon_flash_splus_control

Zdalny, bezprzewodowy sterownik pracujący w 16 kanałach na częstotliwości 2.4 Ghz. Obsługiwane parametry: regulacja energii błysku, włączanie / wyłączanie lampy modelującej, niezależna praca z 4 grupami lamp.

Pre-Flash pomijanie przedbłysków pomiarowych

icon_flash_pre

Zaawansowany system pomijania przedbłysków pomiarowych Pre-Flash. Z trybem pracy od pierwszego do siódmego błysku. Dokładna kontrola ustawień interwału pomiędzy błyskami. Dodatkowo tryb automatyczny – wykrywający czasy przedbłysków, synchronizujący lampę z właściwym błyskiem głównym lampy aparatu.

24 miesięczna gwarancja - także dla firm

icon_flash_warranty

Dzięki jakości lamp marki Powerlux jesteśmy w stanie udzielić na nie aż 24 miesięcy gwarancji zarówno dla Klientów detalicznych jak i dla odbiorców kupujących sprzęt do firmy. Z gwarancji 24 miesięcznej wyłączona jest jedynie żarówka modelująca, posiadająca standardową gwarancję rozruchową.

Dodatkowo oprócz serwisu gwarancyjnego prowadzony jest także serwis pogwarancyjny na terenie Polski. Pozwala to zapewnić naszym Klientom szybki i sprawny serwis. W tym punkcie marka Powerlux jest jednym z liderów a ponad 15 letnie doświadczenie nie pozostaje tutaj bez znaczenia.

×